Найпопулярніший у світі онлайн-курс переклали українською

За даними http://studway.com.ua, оригінальна версія онлайн-курсу на Coursera зібрала понад 2 млн слухачів з усього світу. Тепер його можна буде прослухати українською мовою.

new_13_09_2018_10

«Разом ми дізнаємось, як наш мозок використовує два абсолютно різні способи навчання та як групує інформацію. Поговоримо про ілюзії у навчанні та ефективні способи запам’ятовування інформації. Опануємо мистецтво не гаяти час та зануримось у наукові дослідження стосовно найефективніших способів вивчення складних тем. Завдяки цьому курсу ви зрозумієте, як покращити ваші навички навчатися нового, а, значить, і все своє життя!», – обіцяє команда.

Автори онлайн-курсу розкажуть про різні способи мислення, групування інформації, зв’язок пам’яті та прокрастинації, а також навчать ефективно вчитися разом з іншими студентами й розпізнавати свої сильні сторони.

Курс стартує в листопаді й триватиме 4 тижні. Зареєструватися можна тут.

Нагадаємо, Prometheus запустив курс лекцій з «Мистецького Арсеналу». Вони присвячені постатям таких літературних діячів як Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Микола Гоголь.

Раніше на Prometheus стартував курс дизайн-мислення за авторством Джин Лідтки – професорки та викладачки Школи бізнесу Дарден Університету Вірджинії (США).

 

Фото: unsplash.com