Боротьба зі спекою: у Вроцлаві встановлять розпилювачі та кулери

За даними https://inpoland.net.pl, мешканців та гостей Вроцлава у спеку рятуватиме безкоштовна вода. На вулицях водоканал міста (MPWiK Wrocław) планує поставити розпилювачі та кулери з безкоштовною водою. Вода пульсуватиме із землі просто з відомих Вроцлавських карликів. 

new_08-08-2018-6

До спеки ще готуються в столиці Нижньої Сілезії. Та вже на літньому майданчику у центрі міста встановили туманоутворювачі. Вони не дозволяють нагріватися середовищу, де відпочивають люди.

Свіжа, прохолодна, здорова вода і, звичайно, безкоштовна — буде доступною на наступних вулицях:

🔹 plac Dominikański
🔹 plac Grunwaldzki
🔹 Plac Solny
🔹 plac Jana Pawła II
🔹 Oławska.

Туманоутворювачі працюватимуть протягом усього літа, а в найбільшу спеку тут можна буде абсолютно безкоштовно попити води. MPWiK S.A. встановив розпилювачі, зокрема, на площі Ринок — це ідеальний спосіб охолонути під час прогулянки в жаркий день. В місті функціонуватиме всього 11 таких «водних точок», з яких можна випити свіжої та якісної води. Відтепер,при температурі повітря  вищій 30 градусів, люди матимуть змогу легко вгамувати спрагу.

Вода, що пульсуватиме з гномів матиме близько 16 градусів за Цельсієм і є повністю придатна для вживання.

Через спеку, що особливо посилиться у найближчі кілька днів, MPWiK також нагадує мешканцям міста про споживання потрібної кількості води. — Ми повинні наводнювати організм, в середньому, 35 мл на кожен кілограм маси тіла”, — говорить Александр Лось, представник комунальних служб Вроцлава.